Hakkımızda

Kozmetik dünyasında kaliteli ve vazgeçilmez ürünlerin yaratıcısı olmak amacıyla sektöre giren Dermosed gün geçtikçe gücüne güç, bilgisine bilgi katıyor. Uzman ekip kadrosuyla güçlü stratejiler ve uzun Ar-Ge dönemleri planlanarak ilerleyen bir üretim süreciyle her zaman güçlü ürünler sunmayı hedefliyor.

 

Kimyasal içermeyen, doğanın gücünden ilham alarak ürünler geliştiriyor, müşterilerin sorunlarına çözüm, isteklerine cevap arıyor. Bu aşamalar boyunca da insan sevgisini ve hayatının değerini en üstte tutuyor. Üretilen ürünlere bilimsel, hayatın her alanında kullanılabilir ürünler sunmayı ilkesi sayıyor. Kozmetik sektöründe ihtiyacı ve eksiklikleri analiz edip çalışma prensiplerini bu yönde geliştiriyor.

 

Günden güne gelişen çalışma şartları ve gelişen ürün teknolojisini kullanıp, dünyayı yakından takip ediyor, trendler yaratıyor. Günümüz dünyasında ortaya çıkan kozmetik ürünleriyle ilgili sorunlara cevap bulmak için, yeni çalışma alanları ve sürekli ileriyi hedefleyen bir ekibi bünyesinde barındırıyor. Kimyasal içerikli ürünlerin hüküm sürdüğü piyasada devrim niteliğinde çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaların ilk ürünü ise; dünya üzerindeki onlarca bitki florası analizi ardından varılan sonuçlarda gizli. Türkiye’de kullanım alanı olmadığı için yetiştirilmeyen onlarca bitkinin yurdumuzda yetiştirilmesi için harekete geçildi. Alanında uzman kimyagerlerle yepyeni bir ekip, hammadde olan bu ürünlerin en doğru şekilde yetişmesi için çalışmalar yaptı.

 

Sonuçlar ise ; sağlanan onlarca güven, sağlık ve güzellik üzerine atılmış koca bir adım, yurt ekonomisine destek ve daha niceleri.

 

Ülkesine ve ülkesinin yetiştirdiği bilim insanlarına, teknik elemanlara ve araştırmacı zihinlere sahip çıkan, geleceğe doğru kalıcı iyileştirmeler yapmayı hedefleyen Dermosed, büyük, modern ve yenilikçi bir aile.

 

Türkiye’nin ilk helal sertifikalı içeriğe sahip Dermosed ürünleri, yerli ve organik olmasıyla ülkemizin yükselen değerleri arasında. Vazgeçemeyeceğiniz ürünlerin yaratıcısı ve üreticisi olan Dermosed markalı ürünlere hayatınızda yer vermek isteyeceksiniz.

 

Yerli sermayeye önem veren, doğduğu ve geliştiği toprakları en ileriye taşımayı görev bilen, geleceğin kıymetli markası, markamız.